Tagove live chat software Ev Temizliği – Mobi Temizlik
Ev Temizliği 2017-10-04T17:41:32+00:00

Ev Temizliği Uzmanlık Gerektirir. "Eğitim ve Tecrübe"

Her Şey Bizi Aramak Kadar Kolay 0850 532 54 00

Tecrübeli Personel

Eğitimli ve tecrübeli personel Ev temizliğiniz İçin olmazsa olmaz yoksa şurayı sil burayı sil ugraşırsınız

Sertifikalı Deneyimli

İşinin Ehli Olmayan Tam Zamanlı Çalışmayan Personel Ancak İnşaat Sonrasına Gider

Hızlı ve Kaliteli

Mobi Temizlik kimyasalları ile doğru makine ve eğitimli personelin doğru karışımı ev temizliği

Yapılanı Tekrar Tekrar Yapmamak İçin

İki kere aynı işi yapmamak için bir kerede sorunsuz modern makinelerle, deneyimli personel tarafından yapılan Temizlik

Kalite Kontrolü

Ev temizliğinde işim bitti demeden önce mutlaka personel kontrol yapmalıdır.

Teslim öncesi kalite kontrolü Standarttır.

Sadece iyi temizleyen personel yeterli değildir. İyi Görünümlü Anlayışlı ve Güler yüzlü olmadıktan sonra iyi temizlik hiç bir şey ifade etmez.

Ev Temizliğinde Mobi

Bizi Diğer her kez ve her firmadan farklı kılan ana nusur çok çalışamız ve bunu tecrübe ve kararlılıkla pekiştirmemizdir. Sonuçta Herkesin Hoşnut Olduğu Mobi Kalite Standartı Doğdu! Her eline cep telefonunu alan fotoğrafçı alamayacağı gibi her eline temizlik bezini alan temizlik yapamaz Saatlerce dolanır temizledim sanar kendini avutur. Temizlik Profesyonelinin Aldığı eğitim kullandığı makineler temizlik ve deneyimin sonucunu gördüğünüzde bize hak verirsiniz. Temizlemeye Çalışmayın Temizletin.

  • %100 Müşteri memnuniyeti üstüne kurulu temizlik hizmeti

  • Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurgulanmış takım çalışması.

  • Garantili ev temizliği hizmeti deneyimli ve setifikalı personelden

  • Mobi temizlik kimyasalları ile yapılan malzemeli temizlik.

  • Zengin mobi temizlik ekipmanları ev temizliği için emrinizde

Personel Haritası

Eğitimli, Setifikalı, Deneyimli, Kadromuzun Ölçülebilir kalitesi

Her zaman kontrol altında tutulan iş kalitesi ve personelin başarısı ve müşteri memnuniyeti üzerine bina edilmiş Mobi Başarı Sistemi
Personel Haritası

Her mükemmele yakın iş kalitesi tesadüf değil kararlılığın planlı ve doğru personelle çalışmanın ürünüdür. Ev temizliği yada Ofis temizliği olusun planlı programlı hareket tarzı belirlenmiş ve iç selleştirilmiş hareket tarzını benimsemiş kadromuzla sizlerleyiz.

Bizimle çalışan personel daha evvel kaç sene çalışmış olursa olsun mutlaka tarafımızca sınanır eğitimlerden geçer. Yaptığı iş ve sonucu tarafımızca puanlanır yaptığı işteki istikrar garanti olduktan sonra size gönderilir.

Deneyim ve tecrübeden yoksun temizlik hizmetine yeni başlamış personel bizim gözümüzde sadece kuru kalabalıktır. Bu çalışan sadece çalışıyormuş gibi yapar. Gerçekten kendide yorulur iş yaptım zanneder ama sonuç kontrole muhtaçtır. Biz böyle kimseler le çalışmak istemeyiz. Size de temizlik için göndermeyiz.

Her kez temizlik sektöründe çalışamaz. Ben evimi temizliyorum o zaman başkasının evinide temizlerim diye genel bir yanılgı var. Durumu çok basit bir örnekle anlatmaya çalışalım evinde 4 kişilik bir aileye yemek hazırlayan Ayşe hanım bir fabrikanın 200 personeli için yemek hazırlayamaz. Sorarlar pilav yapmayı biliyor musun? tabi biliyorum çok güzel pilav yaparım. İster dener ama sonu hüsrandır. Çok kolayca Ayşe teyzenin sildiği cam ile Sertifikalı Deneyimli Personel Ayşenin sildiği cam ayrılır. Çünkü Ayşe 50 saat cam neyle ne miktarda ve hangi kimyasalla cam silinir; bunun eğitimini almıştır.

Temizlik sektöründe ne kadar eğitim alırsa alsın ne kadar isterse istesin çalışamayacak ciddi bir kesim vardır. Bu oran tüm toplumun sadece %10 dur. Bu bahsi geçen %10 kendini zorlayarak ta olsa çalışır. Gerekli eğitim ve tecrübeyi edindikten sonra kendini iyi kötü idare eder. Ev temizliği yada Ofis temizliği içindede ikiye ayrılır. bunların sadece %4 lük kesimi ev temizliğine gidebilir. Ev temizliğinden kasıt tek başına bir eve gidip temizliğini yapmaktır. Büyük villalar kimse ile muhatap olması gerekmeyen durumlar haricinde. Nasıl konuşmasını yada konuşmamasını bilmek önemlidir.

Evin hanımına saygı göstermeyen personel yada kendini tutamayıp karşılık veren personel bizim için yararsızdır. Bu kişi ne kadar iyi temizlik yaparsa yapsın ev temizliği için yararsızdır. Ancak boş mağaza , şantiye, inşaat sonrası bina gibi alanlarda kullanıla bilir. Ev temizliğinde en önemli şey evin hanımı yada beyine karşı saygılı olmaktır. Temizlik ikinci planda kalır. Eğer temizlik yapamazsa bu saygıda bir işe yaramaz. Bize düşen ev sahibi tarafından sorulan sorulara ve isteklere nasıl cevap vereceğini öğretmek ne denirse nasıl karşılık verileceğini öğretmektir. Özelde biz bu hareket planını içselleştirmesini isteriz personelden. Ev sahibi hakaret ederse ne yapılacağı bellidir.

Ev Temizliğinde Mobi Farkı

Size %10 luk bir kitleye bir hediye verildiğini sadece bunların temizlik sektöründe çalışabileceğinden bahsetmiştim. Bununda sadece %2 si zorlanmadan yormadan temizlik yapabilir. Bu şanslı azınlık Mobi bünyesinde sürekli çalışır ve çok yüksek ücretler alırlar. Bunun sebebi dıştan bakıldığında kendi gibi gözüken 10 kişiye bedel iş yapmalarıdır.

  • Zamanında Temizlik İçin Gelen Personel

  • Saygılı söyleneni yapan personel

  • Eğitimli ve sertifikalı Çalışan

  • Kendine Özen Gösteren Görünümü düzgün

Ev
Ofis
Teknik

Mobi Ev Temizliği

Bedensel olarak çalışmaya uygun personele eğitim verir onu yetiştirir. Böylelikle Kendimiz ide personeli de boşuna yormayız. Çünkü zamanında iş yapamaz ve sürekli çalışamaz

Teknik Yeterlilik

Eğer personel teknik olarak yeterli değilse personelle Tekrar eğitim verilir. Tam donanımlı personel bütün temizlik kimyasallarını ve onları nasıl, ne miktarda kullanacağını bilerek size gelir.

Saygı yoksa temizlik yok.

Size nasıl hitap etmesi gerektiğini bilmeyen. Sizinle tartışan sizin isteklerinizin aksine iş yapan personelin bizim şirketimizde yeri yoktur. Böylesi kişileri size de göndermeyiz.

Zaman ve Personel

Tam zamanında iş başı yapmayan geç kalan ve işi geri bırakan. İstenilen işi öngörülen zamanın dışına taşırarak yavaş çalışan personelli size göndermeyiz. Bu sizin için problem bizim için utanç olur.

Sosyal medyada biz ve Temizliğe dair kolay ipuçları !