Tagove live chat software İnşaat Sonrası – Mobi Temizlik
Loading...
İnşaat Sonrası 2017-07-16T10:26:54+00:00

İnşaat Sonrasında Mobi Bir Harika

Arayın Yeter 0212 543 00 54

Temizlik Şirketimiz

Her şeye rağmen işimiz bittiğinde çok güzel oluyor. insanların yüzünde ki gülümseme bizim bütün yorgunluğumuzu alıyor.

Uzman Temizliği

Mobi Temizlik sadece uzman deneyimli kadro ile inşaat sonrasına gider. Yeni deneyimsiz personelle inşaat sonrası yapılmaz. (2 yıl minimum)

İnsan Gücü

Her ne kadar en son teknolojiyi kullansak en modern cihazlarla donatsak ta personelimizi dönüp dolaşıp her şey kol gücüne dayanıyor.

Sadece kaba kuvvetle bu inşaat sonrası temizlik yapmak isteyenlerin sonu ne yazık ki hüsrandır. Bizler aynı işi makine yapa biliyorsa kesinlikle insan faktörünü kullanmayız bizim örneğin fargo makinesi zemine yapışan Çimento ve alçı artıklarını temizler. Eğer merdivenlerden bahsediyorsak fargo plus eğimli bükümlü alanlarda çalışır. saate 200 metre kare temizleye bilir aynı alanı insan gücü ile 1 saatte temizlemek için 20 kişi gerekir. Zannedersem durum anlaşılmıştır.

En modern makinelerin dahi yapamadığı yerler ve işler vardır. Bütün bu alanlar için insan faktörünü kullanmak gerekir. Bunun için olabildiğince konuya hakim personel kullanmak gerekir. Eğer kıyas yapmak gerekirse her gün inşaat sonrası yapan personelle 1 günde 200 m² yapa biliyorsa işinde ehil olmayan yada yeni başlamış 8 personel aynı işi bitirir ve peşinden 1 saat iş kontrolü yapmak gerekir. Her zaman Eğitim, Sertifika ve Deneyim diyoruz.

Kiminle çalıştığınız işinizi kime emanet ettiğiniz çok önemlidir. İnşaat Sonrası Apartman merdivenlerini temizliyorsanız kullanacağınız personelle restore edilmiş tarihi bir yapıyı veya ameliyathane yada gıda üreten yerlerin temizliği kesinlikle aynı olmayacaktır. Her işin bir uzmanı vardır. Doğru yerde doğru kişiye iş emanet etmek işte o bizim uzmanlık alanımızdır. Büyük bir firmada 1000 kişiyi idare edebilirsiniz. Ama kalkıp da iki tane pencereyi silemezsiniz. Bunda gücenecek bir şey yoktur. Her işin erbabı vardır.

Niye İllede Mobi Temizlik

  • Kaba Kuvvetle Değil Sertifikalı Teknik Personelle

  • Son Model Makine parkı ile çalışmaktayız.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamakla Gururluyuz.

  • Garantili İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti ile Yüzünüz Gülecek.

  • Eğitimli Sertifikalı Kullandığı Makineye Hakim Tecrübeli Personel

Bizim Mutlu Müşterilerimiz