Tagove live chat software Ofis Temizliği – Mobi Temizlik
Loading...
Ofis Temizliği 2017-12-04T08:47:15+00:00

Başarının Sırrı Doğru Kişilerle Çalışmaktır.

Bizim İçinde Sizin İçinde Bu Böyledir. Biz ise Çalışan Kadromuzla Gurur Duyuyoruz !

Personelimiz !

İyi Yapılan Ortam Temizliği Performasınıza %15 Katar

Anlaması Kabul Etmesi Zor Gelsede Söyle Diyelim Yıllık Cironuza Değil Kârınıza %15 Mobi’den İlave Daha Zinde Personel İle Daha İyi Sonuçlar.

Size %10 luk bir kitleye bir hediye verildiğini sadece bunların temizlik sektöründe çalışabileceğinden bahsetmiştim. Bununda sadece %2 si zorlanmadan yormadan temizlik yapabilir. Bu şanslı azınlık Mobi bünyesinde sürekli çalışır ve çok yüksek ücretler alırlar. Bunun sebebi dıştan bakıldığında kendi gibi gözüken 10 kişiye bedel iş yapmalarıdır. Kişi bize iş başvurusunda bulunur ben çalışmak istiyorum ihtiyacım var der. Belli kıstasları karşıladın da biz onu toplu inşaat sonrasına götürürüz bütün gün yorulur. Ertesi günü işe çağırdığımızda o çok çalışmaya ihtiyacı olan iş isteyen yeni personel ayşe benim kolum kalkmıyor. hastayım, gücüm yok, bu gün çocuk hasta gibi bahaneler ürettiği zaman biz anlarız ki yeni personel

Ayşe bu sektöre uygun değil. unutmayın %2 den bahsettim sizlere Sabah yarım günlük bir işe göndeririz öğlen başka bir adrese gider temizlik yapar. Akşam onu yangın sonrası için giden bir ekip alır. Geçe iş saat 12 de biter ama bizim tecrübeli personelimiz yarın sabah hiç rahatsız olmadan başka bir işe hazırdır. Ve vücudunda ağrı hissetmez uykusuzluk çekmez yorgunluk emaresi yoktur. Bu tecrübe yada eğitimle olacak bir şey değildir. İster kutsanmışlık değil ister Allah’ın lütfu, isterseniz şans bizim kadromuzda bu böyle kişilere her zaman yer vardır. Ama Bunun dışındakiler kuru kalabalık olarak nitelenir bizim tarafımızdan isterler çalışmak ama güçleri yetmez. Bunlara harcanan emek ve onların arcadığı efor boşunadır.

Doğru personel ile çalışmak kadar önemli bir diğer husus da Doğru firmayla çalışmaktır eğer doğru firma ile çalışmazsanız her aşamada problem yaşamanız muhtemeldir. Yaptığı iş bir yerlerden size gecikme, iş tekrarı, çizilen yüzeyler, yetersiz temizlik olarak geri dönecektir.

Size verilen zamanda işe konu alan Temizlenir. Bizim gecikmemiz bir bir birine bağlı iş guruplarını etkilediğinin farkındayız. O yüzden sizin için olduğu kadar bizim içinde vakit nakittir. Söz verdiğimiz zamanda ve kalitede işiniz bizde hazır.

Hızlı yapacağım derken ofis temizliğinde harcanması gereken standart zamanı harcamayıp bunun yarısı yada üçte biri zamanda iş teslim etmeye zorlanan firmalar. Göz göre göre yarım yamalak iş yapmaktadırlar siz isteseniz de zorlasanız da bizde yarım yamalak iş yapılmaz teslim olunmaz.

Sizde takdir edersiniz ki 1 defa çalıştığım firma ile haftada 3 gün üzerinden 5 yıldır çalıştığımız firmanın fiyatları ve iş zorluğu bir olmaz. Haftada 3 gün temizlenen ofis zaten %70 i temizdir. Ama 6 aydır temizlenmemiş bir ofise gidip onun kaba temizliğini yaptıktan sonra bir daha bize 6 ay daha iş gelmeyecekse aynı fiyatı alamayacakları aşikardır.

Ana Sayfada ki Tanışma Videosu Ofs Temizliği | Mobi

Ofis Temizliği 6 madde de değerlendirilir.

  • Ofisin Genel Zemin Temizliği İyi Yapılmış mı ?

  • Ofis İçi Temel İlkesi Aldığını Aldığın yere bırak ilkesi ile mi Çalışılıyor ?

  • Pencereler ve pencere önleri içten ve dıştan silinmiş mi ?

  • Ofis Dolaplarının Arkası Çekilip Silinmiş mi ?

  • Ofisi Besleyen Mutfak Temizliği Ne Düzeyde Yapılmış ?

  • Lavabo ve Tuvaletlerin Temizliği Ne Durumda ?

Ofis Temizliği

Bugüne Kadar Hizmet Verdiğimiz 5,000 Mutlu Müşteri

Sorunsuz Kaliteli Hizmet Almak Sizinde Hakkınız Mobi Ofis Temizliğinde Sizin İçin Hazırız !

Hiç sorunsuz hizmet aldığım Mobi temizlikten çok memnunum ben uçuşlara gidiyorum. Her zaman evde kalamıyorum; ama eve geldiğimde her şeye temiz bulmak istiyorum. Bunu bana yıllardır. Sorunsuz sunan Mobi’dir.

Varujan Katipyan, Teşekkürler

Ben herkesin kabullendiği temizlik ile yetinemem astım hastası 2 çocuğum var. Bende de çok çeşitli alerjiler oluşuyor. Kimse beni anlamıyordu eviniz temiz diyorlardı mobi benim halimden bana özel personel gönderiyorlar.

Dilara Karakuş, İyi Temizliyorlar

Birine güvenebilmek çok önemli bir şey ben kolay kolay evimi bırakıp gidemezdim. Mobi benim için evimi hırsızlık sigortası yaptı ve personel kaynaklı her türlü sorunu üslendi şimdi bir anahtarım da Mobi’de var. mutluyum.

Yasin Matrak, Evimi Bırakıp Gidiyorum
Referanslarımız

Ofis Temizliğinde Elde Ettiğimiz Bu Başarı Asla Tesadüf değil !

Biz dün olduğu gibi bugün ve yarında aynı kaliteli hizmeti vermeye Ofis Temizliğinde en iyi şirket olmaya devam edeceğiz. Mobi hep sizinle...
Referanslarımız